O značke

Objavte svet Orphica. Zistite, na čom nám záleží a aké hodnoty vyznávame pri našej každodennej práci.

Náš prístup

Neustále čerpáme inšpiráciu z prírody a objavujeme úžasné vlastnosti rastlín. Používame výťažky z rastlín na výrobu revolučnej kozmetiky, ktorej bezpečnosť bola potvrdená v laboratórnych testoch.

Vytvárame kvalitné produkty, ktoré sú nielen bezpečné, ale aj účinné. Je to možné vďaka unikátnej kombinácii sily prírody a vedeckých poznatkov.

Naša úloha

Zistite, prečo je ORPHICA unikátna

Našou misiou je "Real You". Chceme vám pomôcť objaviť vašu prirodzenú krásu a zvýrazniť všetky vaše prednosti. Naším cieľom je presvedčiť vás, aby ste sa mali rady také, aké ste - pretože ste všetky krásne.

Svet našej značky sa točí okolo starostlivo vyvinutých, inovatívnych produktov s vysokou účinnosťou. ORPHICA bola vytvorená pre ženy, ktoré ocenia najvyššiu kvalitu a hľadajú najlepšie riešenia.

ORPHICA - 100% prírodné, bezpečné prísady

BEZPEČNOSŤ

Používame prírodné prísady. Snažíme sa, aby boli naše produkty bezpečné. Testujeme ich v laboratóriách, aby sme sa uistili, že nespôsobujú vedľajšie účinky.

ORPHICA - získala si dôveru žien v 35 krajinách

Dôvera

Dohliadame na celý proces výroby a distribúcie, aby sme sa uistili, že naše produkty naplnia vaše potreby. Preto si ORPHICA získala dôveru zákazníčok v 35 krajinách.

ORPHICA - unikátna kombinácia prírodných prísad

Inovácia

Vo výskumoch zisťujeme, ktoré prísady sú najúčinnejšie. Našou inšpiráciou je príroda, preto ponúkame unikátnu kombináciu prísad a neustále sa snažíme naše produkty vylepšovať.

Emilia Gromska - certifikovaná kozmetologička

"Kozmetická spoločnosť ORPHICA reprezentuje produkty najvyššej kvality. Starostlivo vyberá a kombinuje prísady získané z prírody a vytvára mimoriadne efektívne produkty. Zároveň dbá o bezpečnosť výrobkov, ktorá je kľúčová v starostlivosti o očné okolie. Kozmetika od ORPHICA podlieha mnohým testom na minimalizovanie rizika podráždenia alebo alergických prejavov. Klienti s citlivou alebo jemnou pokožkou môžu tiež používať výrobky tejto značky pre každodennú starostlivosť o svoju pleť. Odporúčam kozmetiku spoločnosti ORPHICA každému, kto oceňuje najvyššiu kvalitu, dbá o svoj zovňajšok a užíva si dokonalý vzhľad."

EMILIA GROMSKA certifikovaná kozmetologička