744 191

O značke

Objavte svet Orphica. Zistite, na čom nám záleží a aké hodnoty vyznávame pri našej každodennej práci.

Náš prístup

Neustále čerpáme inšpiráciu z prírody a objavujeme úžasné vlastnosti rastlín. Používame výťažky z rastlín na výrobu revolučnej kozmetiky, ktorej bezpečnosť bola potvrdená v laboratórnych testoch.

Vytvárame kvalitné produkty, ktoré sú nielen bezpečné, ale aj účinné. Je to možné vďaka unikátnej kombinácii sily prírody a vedeckých poznatkov.

Naša úloha

Zistite, prečo je ORPHICA unikátna

Našou misiou je "Real You". Chceme vám pomôcť objaviť vašu prirodzenú krásu a zvýrazniť všetky vaše prednosti. Naším cieľom je presvedčiť vás, aby ste sa mali rady také, aké ste - pretože ste všetky krásne.

Svet našej značky sa točí okolo starostlivo vyvinutých, inovatívnych produktov s vysokou účinnosťou. ORPHICA bola vytvorená pre ženy, ktoré ocenia najvyššiu kvalitu a hľadajú najlepšie riešenia.

ORPHICA - 100% prírodné, bezpečné prísady

BEZPEČNOSŤ

Používame prírodné prísady. Snažíme sa, aby boli naše produkty bezpečné. Testujeme ich v laboratóriách, aby sme sa uistili, že nespôsobujú vedľajšie účinky.

ORPHICA - získala si dôveru žien v 35 krajinách

Dôvera

Dohliadame na celý proces výroby a distribúcie, aby sme sa uistili, že naše produkty naplnia vaše potreby. Preto si ORPHICA získala dôveru zákazníčok v 35 krajinách.

ORPHICA - unikátna kombinácia prírodných prísad

Inovácia

Vo výskumoch zisťujeme, ktoré prísady sú najúčinnejšie. Našou inšpiráciou je príroda, preto ponúkame unikátnu kombináciu prísad a neustále sa snažíme naše produkty vylepšovať.

Emilia Gromska - certifikovaná kozmetologička

"ORPHICA reprezentuje produkty najvyššej kvality. Spoločnosť starostlivo vyberá a kombinuje prírodné prísady na výrobu mimoriadne účinných produktov. Spoločnosť sa zároveň zameriava na bezpečnosť, čo je pri starostlivosti o pleť v oblasti očí kľúčové. Kozmetika ORPHICA nespôsobuje podráždenie alebo alergie. Naše produkty môžu používať aj zákazníčky s citlivou alebo jemnou pleťou. Odporúčam kozmetiku ORPHICA každému, kto oceňuje najvyššiu kvalitu, dbá o seba a užíva si krásny vzhľad."

EMILIA GROMSKA certifikovaná kozmetologička