740 502

Anti-aging sada pleťových masiek

  • Doručenie zadarmo
  • 90 dní na vrátenie

TISÍCE ZÁKAZNÍČOK Z CELÉHO SVETA MILUJÚ #Timeless

pre úžasné výsledky
TIMELESS ANTI-AGING PLEŤOVÉ MASKY - 4 KUSY


Aj vy túžite mať hydratovanú a jemnú pleť a zabrániť tvorbe vrások? Omlaďte svoju tvár pomocou našej pleťovej masky. Používajte masku pravidelne a umožnite jej zložkám, aby prenikli aj do najhlbších vrstiev pokožky. Vyberte si inovatívnu líniu TIMELESS od ORPHICA - značky, ktorá je navrhnutá tak, aby spĺňala potreby žien všetkých vekových kategórií.
Anti-aging pleťové masky TIMELESS s receptúrou Deep-Restore Complex™ intenzívne hydratujú a vyživujú pleť. Aktívne zložky zlepšujú jej pevnosť a elasticitu. Vďaka ich používaniu sa blokuje proces degradácie kolagénu a elastínu, pleť sa regeneruje rýchlejšie a starne pomalšie. Masky podporujú mikrocirkuláciu, vďaka čomu je pleť svieža a jemná. Produkt bol dermatologicky testovaný.
Stavte na komplexnú kúru. V jednom balení nájdete až 4 masky TIMELESS, ktoré vám zabezpečia mladistvú pleť po celý mesiac.

  • Doručenie zadarmo
  • 90 dní na vrátenie

Ženy, ktoré sa zúčastnili testov, ocenili výhody pleťovej masky TIMELESS.


95%

potvrdzuje, že pleť je pri pravidelnom používaní masky vypnutejšia

95%

potvrdzuje, že vďaka maske je pleť pružnejšia a pôsobí sviežim dojmom

90%

priznáva, že pleť je viac hydratovaná a vyživená

85%

si všimlo, že vyzerajú oddýchnuto a mladšie

Ak je denná dávka hydratácie a regenerácie plnej živín to, čo potrebujete, anti-aging pleťová maska TIMELESS je pre vás ideálnym riešením. Jej unikátna zložka Deep-Restore Complex™ bola vytvorená pre ženy, ktoré chcú urýchliť proces regenerácie pleti, podporiť mikrocirkuláciu a zároveň obnoviť jej pevnosť a pružnosť. Dôkladné testy potvrdili, že aktívne zložky našej pleťovej masky spomaľujú proces starnutia pokožky, následkom čoho je svieža a jemná. V jednom balení nájdete až 4 masky TIMELESS, ktoré vám zabezpečia mladistvú pleť po celý mesiac