Očná ceruzka

  • Doručenie zadarmo

TISÍCE ZÁKAZNÍČOK Z CELÉHO SVETA MILUJÚ #ARROW

pre úžasné výsledky
ARROW - očná ceruzka


Očná ceruzka ARROW je mäkká ceruzka, ktorá je perfektná na zvýraznenie vašich očí. ARROW vám zabezpečí intenzívnu farbu po celý deň. Očná ceruzka je dostupná v čiernom, nude, mentolovom.

Jej receptúra bola obohatená o najkvalitnejšie prírodné výťažky, ktoré chránia citlivú pokožku v oblasti očí. Zabudovaná hubka na rozotieranie vám umožní získať presne taký efekt, po akom túžite.

  • Doručenie zadarmo

Ako sa používa?

01.

Ako používať očnú ceruzku ARROW?

ARROW môžete používať na viečka pozdĺž vonkajšej línie horných a dolných rias, alebo na vnútornú líniu dolného viečka. Je ideálna na akýkoľvek typ líčenia, od jemných tenkých liniek, až po výrazné linky pre dramatický vzhľad. Receptúra tejto očnej ceruzky je založená na najkvalitnejších prísadách, ktoré pomáhajú chrániť citlivú pokožku v oblasti očí. ARROW sa predáva so zabudovanou hubkou, ideálnou na rozotieranie. Dymové líčenie bude pre vás jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

02.

Na čo slúži zabudovaná hubka?

Zabudovaná hubka sa môže používať na rozotieranie liniek pre vytvorenie efektného dymového líčenia. Pre udržanie čistoty hubky a zabránenie hromadeniu baktérií sa odporúča hubku čistiť vo vlažnej mydlovej vode.

03.

Aké sú prísady očnej ceruzky ARROW?

ARROW bola vyrobená z najkvalitnejších prísad. Tie sú: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides (and) Hydrogenated Palm Glycerides, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Ceresin, Mica, Talc, PVP/ Hexadecene Copolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Acorus Calamus Rhizome Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Linum Usitatissinum Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, CI 77499.

04.

Môže očná ceruzka podráždiť citlivú pokožku?

Nie. Revolučná receptúra a najkvalitnejšie prísady chránia citlivú pokožku v oblasti očí a sú úplne bezpečné. Očná ceruzka nespôsobuje podráždenia alebo alergie.

05.

Čím je ARROW výnimočná?

Jemné zloženie očnej ceruzky, dlhotrvajúci účinok a starostlivo vybrané prísady robia ARROW jedinečnou medzi ostatnými ceruzkami. S ARROW môžete upraviť svoj vzhľad jednoducho, od tenkých liniek po dramatické, dymové líčenie. Váš make-up vydrží celý deň, takže nemusíte strácať čas úpravami. ARROW je založená na najkvalitnejších prísadách, ktoré pomáhajú chrániť citlivú pokožku v oblasti očí. ORPHICA je medzinárodná renomovaná značka a spokojnosť zákazníkov je pre nás prioritou. Našou vášňou je vytvárať tú najkvalitnejšiu kozmetiku.

06.

Aké odtiene ARROW sú dostupné?

ARROW je dostupná v čiernom, hnedom, nude, mentolovom a grafitovom odtieni.

07.

Ako dlho vydrží make-up po použití ARROW?

Líčenie s ARROW vydrží celý deň.

08.

Aké efekty môžem dosiahnuť s ARROW?

S ARROW môžete mať make-up, po akom túžite. Pre efekt dymových očí použite zabudovanú hubku na rozotieranie liniek, alebo ceruzku môžete použiť na tenké, jemné linky. S ARROW sa nemusíte obmedzovať!

09.

Aká je konzistencia ARROW?

ARROW je mäkká očná ceruzka, ktorá je ideálna na efekt dymového líčenia, ale aj na tenké, presné línie. Jemná štruktúra nedráždi citlivú pokožku očného okolia.

10.

Ako dlho budem čakať na zásielku?

Naše produkty posielame v rámci 2 pracovných dní. Aby sme naplnili očakávania našich zákazníkov, ponúkame bezplatné doručenie.

11.

Je možné posielať do zahraničia?

Samozrejme. Zásielku vám doručíme kdekoľvek na svete. Dodacia doba sa môže líšiť. Cena doručenia do zahraničia je 20 €.