Sérum na obočie

  • Doručenie zadarmo

TISÍCE ZÁKAZNÍČOK Z CELÉHO SVETA MILUJÚ #BROW

pre úžasné výsledky
BROW - sérum na obočie - 4 ml


Séra na rast obočia sa stali v kozmetike hitom. Výrazné, plné obočie je stále v kurze. BROW vychádza v ústrety vašim potrebám. Jeho pokročilá receptúra podporuje prirodzený rast obočia a zlepšuje tak jeho celkový vzhľad. S BROW bude vaše obočie husté, silné a plnšie. Konečným výsledkom bude prirodzene krásne a vytvarované obočie. Produkt bol dermatologicky testovaný.

Výsledky používania môžete vidieť skôr, ako si myslíte. Pozitívne zmeny sa začnú prejavovať už po 4 týždňoch. Celkový stav a vzhľad vášho obočia sa viditeľne zlepší. Pamätajte si, že sérum je potrebné pravidelne používať po dobu 8-12 týždňov. Prirodzené, krásne obočie za tak krátky čas? S BROW je to možné! Produkt je určený len na aplikáciu v oblasti obočia.

  • Doručenie zadarmo

Ak máte tenké, slabé alebo príliš svetlé obočie, BROW je práve pre vás. Vytvorili sme toto sérum pre ženy, ktoré chcú mať husté a výrazné obočie. Sérum BROW bolo dôkladne preverené v testoch, ktoré potvrdili, že receptúra nielenže podporuje rast a zahusťuje obočie, ale zlepšuje aj jeho celkový vzhľad. Produkt nedráždi pokožku.

  • Doručenie zadarmo

PREČÍTAJTE SI HODNOTENIA NAŠICH ZÁKAZNÍČOK

Ony už dosiahli svoje vysnené výsledky! Pridajte sa k nim!


Pred Po „Nikdy som nebola spokojná so svojím riedkym a svetlým obočím. Používala som rôzne produkty a zafarbenie hennou, ale nikdy som nebola úplne spokojná. Na internete som narazila na BROW a je to úžasné! Po 4 týždňoch je moje obočie viditeľne hustejšie a tmavšie! Kamarátky sa ma pýtali, čo som s ním urobila. Každému BROW odporúčam. Výsledky sú úžasné!“

Monika, 26 rokov

Pred Po „Výrazné, pekne tvarované obočie je dnes povinnosť. Nanešťastie, to moje nie je veľmi pekné. Je príliš tenké. Ani dobrý make-up to nedokázal napraviť. Kamarátka mi povedala o sére BROW. Po určitom čase používania som si všimla rozdiel. Moje obočie narástlo a vyzerá oveľa hustejšie. S BROW sa môj najväčší komplex zmenil na moju prednosť.“

Marta, 31 rokov

Pred Po „Po pôrode sa moje obočie preriedilo a začalo vypadávať. Vždy som mala pekné obočie, takže som s tým chcela niečo urobiť. Rozhodla som sa vyskúšať BROW. Zabralo to! Po niekoľkých týždňoch sa moje obočie vrátilo! Mám veľmi citlivú pokožku, ale musím povedať, že sérum bolo úplne bezproblémové. BROW má výsledky a predstavuje vysokú kvalitu za dobrú cenu.“

Kamila, 28 rokov

Unikátne prísady

BROW je účinné sérum na obočie. Zlepšuje celkový stav a vzhľad obočia. Vďaka BROW bude obočie viditeľne hustejšie, silnejšie a tmavšie. Aké sú výhody BROW? Kvalita, účinnosť a bezpečnosť. S týmto sérom si splníte sen o silnom, hustom a prirodzene krásnom obočí!

Sérum BROW bolo vyrobené z najkvalitnejších prísad. Sérum obsahuje aktívne peptidy, ktoré vyživujú, posilňujú a podporujú rast obočia. BROW taktiež obsahuje výťažok zo ženšenu. Ženšenu sa hovorí koreň života a večnej mladosti, pretože zlepšuje krvný obeh a posilňuje štruktúru vlasov. Sérum zaručuje účinnosť a bezpečnosť. Produkt bol dermatologicky a oftalmologicky testovaný. Prísady BROW boli starostlivo vybrané, aby ste si mohli užívať perfektné, prírodné obočie po celý čas.

  • Doručenie zadarmo

Ako sa používa?

01.

Pred použitím BROW sa odlíčte a uistite sa, že vaše obočie je suché a čisté.

02.

Používajte BROW raz denne, ideálne ako poslednú procedúru pred spaním. Používajte priložený aplikátor, sérum nanášajte smerom zvnútra obočia von.

03.

Užívajte si výsledky: prirodzene hustejšie a krajšie obočie!

01.

Kto môže používať BROW?

Sérum na obočie BROW bolo vyvinuté pre ženy s redším, slabým a svetlým obočím. Sérum zahusťuje obočie a zlepšuje jeho celkový vzhľad. BROW môžu používať aj muži. Ak ale nemáte 18 rokov, ste tehotná, dojčíte, alebo aktívne podstupujete chemoterapiu, používanie séra neodporúčame.

02.

Kedy uvidím prvé výsledky?

Prvé pozitívne výsledky sa prejavia už po 4 týždňoch používania BROW. Vaše obočie bude hustejšie, silnejšie a tiež o niečo tmavšie. Nezabúdajte ale, že najlepšie výsledky dosiahnete po 8-12 týždňoch pravidelného používania.

03.

Ako dlho je potrebné používať BROW?

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné používať BROW po dobu minimálne 8-12 týždňov. Aby ste udržali dosiahnuté výsledky, odporúčame používať sérum aj naďalej, dva až trikrát do týždňa.

04.

Aká je minimálna trvanlivosť BROW?

Ideálne je produkt spotrebovať do 6 mesiacov od prvého otvorenia.

05.

Môžem používať BROW aj na obočie zafarbené hennou?

BROW je bezpečné vyživujúce sérum na obočie. Pri používaní na zafarbené obočie nespôsobuje BROW žiadne nežiaduce účinky. Napriek tomu neodporúčame okamžité používanie séra po aplikácii henny.

06.

Čo robí BROW výnimočným v porovnaní s ostatnými prípravkami na obočie?

BROW je bezpečný, účinný a mimoriadne kvalitný produkt. Sérum vyniká spomedzi iných na trhu nielen svojou účinnosťou, ale aj dostupnou cenou. Naším najlepším odporúčaním je pozitívna spätná väzba od spokojných zákazníčok.

07.

Ako používať BROW?

Používajte BROW raz denne, po odlíčení. Nanášajte na čisté a suché obočie. Jeden ťah priloženým aplikátorom postačí na to, aby sérum fungovalo.

08.

Bude BROW fungovať rýchlejšie, ak ho budem nanášať častejšie ako raz denne?

BROW je revolučný produkt so starostlivo navrhnutou receptúrou. Odporúčame používať raz denne. Zvýšenie množstva aplikovaného produktu, alebo častejšie nanášanie, neurýchlia proces regenerácie a rastu.

09.

Ako dlho vydrží jedno balenie BROW?

Kúra s BROW trvá minimálne 8-12 týždňov. Jedno balenie s určitosťou postačí na dosiahnutie želaných výsledkov.

10.

Prejavili sa pri používaní BROW nejaké nežiadúce účinky?

BROW je dermatologicky a oftalmologicky testované sérum. Ak ale máte menej ako 18 rokov, ste tehotná, dojčíte alebo aktívne podstupujete chemoterapiu, používanie produktu neodporúčame.

11.

Aké sú prísady séra BROW?

Prísady BROW sú: Aqua, Propanediol, Glycerin, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Biotinoyl Tripeptide-1, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Niacinamide, Soluble Collagen, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide.

12.

Bolo sérum BROW testované na zvieratách?

Nie, produkty ORPHICA neboli testované na zvieratách.

13.

Ako dlho budem čakať na doručenie zásielky?

BROW posielame kuriérskou službou, zásielky sú väčšinou doručené do 2 pracovných dní od odoslania objednávky. Aby sme uspokojili potreby našich zákazníkov, ponúkame vám bezplatné doručenie.

14.

Je možné posielať aj do zahraničia?

Samozrejme. Zásielku vám doručíme kdekoľvek na svete. Dodacia doba sa môže líšiť. Cena doručenia do zahraničia je 20 €.