Kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku

  • Doručenie zadarmo

TISÍCE ZÁKAZNÍČOK Z CELÉHO SVETA MILUJÚ #Touch

pre úžasné výsledky
TOUCH KONDICIONÉR NA NECHTY & NECHTOVÚ KOŽTIČKU - 15 ML


Čisté a upravené nechty vytvárajú skvelý prvý dojem. Nanešťastie, krásne, zdravé a silné nechty sú často iba snom. Nechty sa často lámu a sú krehké a nechtová kožtička sa lúpe a vysúša. Aby sme tomu zabránili, v ORPHICA sme vyvinuli líniu TOUCH - na regeneráciu a staroslivosť o ruky.

TOUCH kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku, obohatený o receptúru Deep Regeneration Therapy, ponúka intenzívnu starostlivosť o suché a krehké nechty. Pomáha napraviť poškodenia spôsobené chemikáliami a stylingom, revitalizuje a posilňuje tiež suché a krehké nechty, vďaka čomu sú správne hydratované. Prírodné zložky vyživujú a zmäkčujú nechtovú kožtičku, dodávajú nechtom zdravý lesk a zabraňujú ich štiepeniu, čo prispieva k lepšej odolnosti voči vonkajším vplyvom. Produkt bol dermatologicky testovaný.

  • Doručenie zadarmo

PEVNÉ NECHTY A UPRAVENÁ NECHTOVÁ KOŽTIČKA

Ľudia, ktorí sa zúčastnili testovania produktu, ocenili výhody kondicionéru na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH.


95%

potvrdzuje, že nechty a nechtová kožtička sú dôkladne ošetrené pri pravidelnom používaní kondicionéru TOUCH

85%

potvrdzuje, že nechty a nechtová kožtička sú po pravidelnom používaní produktu správne hydratované

75%

si všimlo, že po používaní kondicionéru TOUCH sa nechty prestali štiepiť a lámať

90%

si všimlo, že kondicionér TOUCH sa absorbuje rýchlo a dbá a o nechtovú kožtičku a nechty

Hľadáte ideálne riešenie na krehké, lámavé nechty? Je vaším najväčším snom zabudnúť na zádery? Chcete, aby vaše ruky vyzerali, akokeby ste práve opustili kozmetický salón? Kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH s inovatívnou receptúrou Deep Regeneration Therapy od ORPHICA je práve pre vás. Dôkladné výskumy potvrdili, že aktívne zložky vyživujú a chránia nechty pred mechanickým poškodením a poskytujú nechtovej kožtičke ideálnu starostlivosť.

PREČÍTAJTE SI HODNOTENIA NAŠICH ZÁKAZNÍČOK

Podarilo sa im dosiahnuť želané výsledky a postarali sa o svoju pokožku rúk s kondicionérom na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH!


Pred Po Pokožka mojich rúk je veľmi citlivá, čo je veľký problém. Vyskúšala som rôznu kozmetiku, ale nič nesplnilo moje očakávania. Keď som vyskúšala kozmetiku z línie TOUCH, hneď som vedela, že je pre mňa ideálna. Nosila som umelé nechty, ale neosvedčilo sa mi to, pretože moje vlastné nechty stratili pevnosť a lesk. Aby som ich regenerovala, už nejaký čas používam kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH. Zvolila som overenú značku a prírodné zložky. Som spokojná, a preto odporúčam tento produkt ostatným.

ANNA, 30

Pred Po Mám rada, keď sú moje ruky jemné, hebké na dotyk a upravené. Až doteraz iba niekoľko kozmetických produktov vyhovovalo mojim požiadavkám, ale ani jeden z nich nebol stopercentný. Mám rada značkové produkty najvyššej kvality, preto som sa rozhodla kúpiť si kozmetiku z línie TOUCH od ORPHICA. Jej kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku je jedinečný produkt, ktorý ideálne vyživuje a chráni moje nechty. Všimla som si, že kožtička okolo nechtov už nie je vysušená. Moje nechty sú pevnejšie a lesklejšie.

IVONA, 26

Pred Po Trpím alergiou a je pre mňa mimoriadne náročné nájsť produkty, ktoré mi nedráždia pokožku. Glycerín z lekárne bol pre mňa jediným vhodným produktom. Našťastie som objavila kozmetiku z línie TOUCH. Už som dlho nebola na manikúre, ale pravidelne sa starám o svoje nechty s kondicionérom TOUCH. V práci musím vyzerať dokonale a táto kozmetika od ORPHICA spĺňa všetky moje požiadavky. Odporúčam ju všetkým. Moje nechty konečne vyzerajú upravene a zdravo, z čoho som naozaj šťastná.

ANETA, 29

Unikátne prísady

  • Doručenie zadarmo

Kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH s receptúrou Deep Regeneration Therapy poskytuje ideálne riešenie pre poškodené nechty a suchú nechtovú kožtičku. Jeho vysoká kvalita, bezpečnosť a účinnosť sú zárukou spokojnosti našich zákazníčok.

Zloženie produktu bolo obohatené o prírodné zložky a výťažky, ktoré zaručujú dokonalý stav nechtov a nechtovej kožtičky, vďaka čomu sú pružné a upravené. Ricínový olej vytvára oklúznu vrstvu, ktorá zabraňuje odparovaniu vody z nechtovej kožtičky a dodáva nechtom lesk. Arganový olej posilňuje a regeneruje nechty. Abesínsky olej obnovuje suché a poškodené nechty, obnovuje ich hydratáciu a lesk. Navyše ich posilňuje, zabraňuje ich štiepeniu a zaisťuje hydratáciu suchej nechtovej kožtičky. Vitamín E chráni a pôsobí ako antioxidant. Vitamín B3 podporuje tvorbu ceramidov a keratínu, vďaka ktorým sú nechty odolnejšie voči vonkajším faktorom. Syntetický vitamín A podporuje regeneráciu a tvorbu elastínu a kolagénu. Prírodné fytosteroly zabraňujú lámaniu a štiepeniu nechtov. Skvalén buduje lipidovú bariéru epidermy a zabraňuje nadmernému odparovaniu vody z povrchu pokožky, vďaka čomu je nechtová kožtička mäkká a nechty zostávajú nadlho vyživené.

  • Doručenie zadarmo

Ako sa používa?

01.

Predtým, ako použijete kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH sa uistite, že vaše ruky sú suché a čisté.

02.

Naneste kondicionér na čisté nechty a nechtovú kožtičku, čím umožníte aktívnym zložkám preniknúť pod povrch a úplne vsiaknuť.

03.

Opláchnite v teplej vode. Používajte raz denne.

01.

AKO FUNGUJE KONDICIONÉR NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU TOUCH?

Aktívne zložky kondicionéru na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH vyživujú a zmäkčujú nechtovú kožtičku, dodávajú nechtom lesk a zabraňujú ich štiepeniu.

02.

AKO SA KONDICIONÉR NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU TOUCH POUŽÍVA?

Naneste kondicionér raz denne na čisté nechty a nechtovú kožtičku, vďaka čomu aktívne zložky preniknú pod povrch a úplne vsiaknu. Opláchnite v teplej vode. Nepoužívajte v prípade zvýšenej citlivosti na niektorú z prísad produktu. V prípade kontaktu s očami ich vypláchnite dostatočným množstvom vody.

03.

PRE KOHO JE KONDICIONÉR NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU TOUCH URČENÝ?

Kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH bol vytvorený pre tých, ktorých nechty a nechtová kožtička potrebujú komplexnú regeneráciu a revitalizáciu. Ak chcete, aby vyzerali bezchybne, kondicionér od ORPHICA je pre vás ideálnym riešením. Aby ste poskytli svojim rukám komplexnú starostlivosť o ruky, používajte aj ďalšie produkty z línie TOUCH.

04.

PREČO JE KONDICIONÉR NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU TOUCH UNIKÁTNY?

Kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH je výnimočným produktom, keďže bol obohatený o unikátnu receptúru Deep Regeneration Therapy, ktorá regeneruje, posilňuje a správne hydratuje dokonca aj nechty poškodené stylingom či chemikáliami.

05.

AKÝ JE DÁTUM SPOTREBY PO OTVORENÍ KONDICIONÉRU NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU TOUCH?

Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

06.

JE KONDICIONÉR NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU BEZPEČNÝ?

Áno, produkt je úplne bezpečný. Kondicionér na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH bol podrobený dôkladným alergologickým a dermatologickým testom, ktoré potvrdili, že aktívne zložky chránia a zmäkčujú nechtovú kožtičku, dodávajú nechtom lesk a zabraňujú ich štiepeniu. Preto ho môžete bez obáv používať.

07.

AKÉ JE ZLOŽENIE KONDICIONÉRU NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU TOUCH?

Zložkami kondicionéru na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH sú: Aqua, Propanediol, Polyacrylamide, Hydrogenated Polydecene, Laureth-7, Ricinus Communis Seed Oil, Coco-Glucoside, Magnesium Aluminum Silicate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Argania Spinosa Kernel Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Disodium EDTA, Parfum, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool.

08.

AKO MÁM KONDICIONÉR NA NECHTY A NECHTOVÚ KOŽTIČKU TOUCH SKLADOVAŤ?

Kondicionér skladujte pri izbovej teplote, medzi 8°C a 25°C v uzavretom balení. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

09.

POSIELATE AJ DO ZAHRANIČIA?

Samozrejme. Zásielku vám doručíme kdekoľvek na svete. Dodacia doba sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Cena doručenia do zahraničia je 20 €.

10.

AKO DLHO BUDEM ČAKAŤ NA DORUČENIE ZÁSIELKY?

V rámci Slovenska bude zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od expedície.