Krém na ruky

  • Doručenie zadarmo

TISÍCE ZÁKAZNÍČOK Z CELÉHO SVETA MILUJÚ #Touch

pre úžasné výsledky
TOUCH KRÉM NA RUKY - 100 ML


Keďže ruky bývajú najčastejšie vystavované nepriaznivým vonkajším vplyvom, komplexná starostlivosť o ne sa skutočne vyplatí. Baktérie, škodlivé látky a nízke teploty patria k faktorom, ktoré spôsobujú mikropoškodenia, popraskanie pokožky, zádery a stratu pružnosti. Aby ste mohli zabudnúť na suchú pokožku a rukám zabezpečili zdravý vzhľad, ORPHICA vyvinula vlastnú líniu TOUCH - na regeneráciu a starostlivosť o pokožku rúk.

Krém na ruky TOUCH, obohatený o receptúru Intensive Moisture Therapy, intenzívne regeneruje a vyživuje pokožku a zároveň zachováva jej elasticitu a pevnosť. Po aplikácii na pokožku sa táto pokryje neviditeľnou, ochrannou, vode odolnou vrstvou. Produkt je bohatý na prírodné prísady, zjemňuje a hydratuje podráždenú pokožku na rukách a prináša úľavu suchým a popraskaným rukám. Krém vyživuje, urýchľuje proces regenerácie pokožky, zjemňuje vrásky a pôsobí ako antioxidant. Produkt bol dermatologicky testovaný.

  • Doručenie zadarmo

PEVNEJŠIA, PRUŽNEJŠIA A INTENZÍVNE REGENEROVANÁ POKOŽKA RÚK

Klientky, ktoré sa zúčastnili testovania, ocenili výhody krému na ruky TOUCH.


95%

potvrdzuje, že po pravidelnom používaní krému je pokožka viac hydratovaná.

90%

priznalo, že pokožka je pružnejšia

90%

cítilo, že majú jemnú a vyživenú pokožku

85%

si všimlo pevnejšiu pokožku

Ak vaše ruky potrebujú intenzívnu hydratáciu a chcete, aby bola vaša pokožka jemná, pevná a vyživená, krém na ruky TOUCH je ideálnou voľbou. Jeho unikátna receptúra Moisture Therapy bola vytvorená, aby poskytovala regeneráciu do hĺbky a chránila pokožku rúk, ktorá je zraniteľná voči vonkajším vplyvom a vekom sa stáva suchšou a stráca pevnosť. Dôkladné testy produktu potvrdili, že krém nedráždi pokožku a jeho aktívne zložky pomáhajú rukám, aby boli jemné, chránené a intenzívne hydratované.

  • Doručenie zadarmo

PREČÍTAJTE SI HODNOTENIA NAŠICH ZÁKAZNÍČOK

Tieto ženy už dosiahli želané výsledky a zaistili svojím rukám starostlivosť s krémom TOUCH!


Pred Pokožka na mojich rukách je veľmi citlivá, čo je niekedy problém. Kým som nevyskúšala kozmetiku z línie TOUCH, nenašla som produkty, ktoré by splnili moje očakávania. V momente som vedela, že práve TOUCH je pre mňa ideálna. Zbožňujem, keď krém na ruky dokonale hydratuje, uľaví popraskanej pokožke a predovšetkým nespôsobuje podráždenie. Naozaj odporúčam TOUCH každému.

ANNA, 30

Pred Mám rada, keď sú moje ruky jemné, hebké na dotyk a upravené. Až doteraz iba niekoľko kozmetických produktov vyhovovalo mojim požiadavkám, ale ani jeden z nich nebol stopercentný. Mám rada značkové produkty najvyššej kvality, preto som sa rozhodla kúpiť si kozmetiku z línie TOUCH od ORPHICA. Veľmi sa mi páči krém na ruky TOUCH, pretože sa rýchlo vstrebáva, vyživuje do hĺbky a bez problémov zaisťuje správnu hydratáciu.

IVONA, 26

Pred Trpím alergiou a je pre mňa mimoriadne náročné nájsť produkty, ktoré mi nedráždia pokožku. Glycerín z lekárne bol pre mňa jediným vhodným produktom. Našťastie som objavila kozmetiku z línie TOUCH. Milujem krém na ruky kvôli jeho zloženiu, ktoré je dermatologicky testované a nespôsobuje mi alergie. Všimla som si, že krém zjemňuje vrásky na rukách.

ANETA, 29

  • Doručenie zadarmo

Unikátne prísady

  • Doručenie zadarmo

TOUCH krém na ruky, obohatený o receptúru Moisture Therapy, je unikátnou kombináciou aktívnych zložiek, ktoré chránia pokožku rúk, pomáhajú ju intenzívne regenerovať, zvláčniť a chrániť pred nadmerným odvodňovaním. Vysoká kvalita, bezpečnosť a účinnosť sú zárukou spokojnosti našich zákazníčok.

Zloženie produktu bolo obohatené o prírodné zložky a výťažky, ktoré zaisťujú dokonalý stav pokožky a chránia ju pred vysušením. Vďaka Glycerínu je pokožka pružnejšia a pevnejšia. Urea pokožku zvlhčuje a zjemňuje.  
Vitamín E pôsobí ako antioxidant, chráni a pomáha zjemniť vrásky na rukách. Pantenol urýchľuje proces regenerácie epidermy, dodáva pokožke zamatový dotyk a má protizápalové vlastnosti. Kyselina hyalurónová má schopnosť udržiavať hydratáciu, keďže vytvorí na povrchu rúk neviditeľný film, ktorý zaistí správnu úroveň hydratácie rúk. Výťažok zo zeleného čaju spomaľuje proces starnutia pokožky, ideálne ju hydratuje, zmierňuje podráždenie a zápaly. Je taktiež zdrojom polyfenolov, ktoré sú bohaté napríklad na vitamíny A, C, K a B-komplex, vápnik, železo, fosfor, draslík a kremík.

  • Doručenie zadarmo

Ako sa používa?

01.

Pred použitým krému na ruky TOUCH sa uistite, že pokožka vašich rúk je suchá a čistá.

02.

Naneste malé množstvo krému na pokožku vašich rúk.

03.

Jemne votrite krém do pokožky krúživými pohybmi až do úplnej absorpcie.

01.

AKO FUNGUJE KRÉM NA RUKY TOUCH?

Krém obsahuje prírodné prísady, hydratuje ruky a zmierňuje ich podráždenie aj pri vysušenej a popraskanej pokožke. Krém urýchľuje proces regenerácie pokožky, zjemňuje vrásky a pôsobí ako antioxidant.

02.

AKO SA KRÉM NA RUKY TOUCH POUŽÍVA?

Naneste malé množstvo krému na suchú a čistú pokožku. Jemne roztierajte krúživými pohybmi až do úplnej absorpcie. Nepoužívajte, ak máte zvýšenú citlivosť na niektorú zložku produktu. V prípade kontaktu s očami ich vypláchnite dostatočným množstvom vody.

03.

PRE KOHO JE KRÉM NA RUKY TOUCH URČENÝ?

Krém na ruky TOUCH bol navrhnutý pre tých, ktorých ruky potrebujú komplexnú starostlivosť a sú dennodenne vystavené vonkajším vplyvom. Ak vašim rukám chýba jemnosť a sú popraskané a vysušené, krém na ruky TOUCH je určený práve pre vás. Aby ste poskytli vašim rukám komplexnú starostlivosť, používajte aj ostatné produkty z línie TOUCH.

04.

PREČO JE KRÉM NA RUKY TOUCH UNIKÁTNY?

Krém na ruky TOUCH je výnimočný, pretože je obohatený o receptúru Intensive Moisture Therapy, ktorá intenzívne regeneruje a vyživuje pokožku, pričom posilňuje jej elasticitu a pevnosť. Po nanesení je pokožka pokrytá neviditeľnou ochrannou vrstvou, ktorá viaže vodu.

05.

AKÝ JE DÁTUM SPOTREBY PO OTVORENÍ?

Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

06.

JE KRÉM NA RUKY TOUCH BEZPEČNÝ?

Áno, produkt je úplne bezpečný. Krém na ruky TOUCH bol podrobený dôkladným alergologickým a dermatologickým testom, ktoré potvrdili, že aktívne zložky intenzívne vyživujú a hydratujú suchú a podráždenú pokožku, vďaka čomu urýchľujú proces regenerácie. Preto ho môžete bez obáv používať.

07.

AKÉ JE ZLOŽENIE KRÉMU NA RUKY TOUCH?

Zložkami krému na ruky TOUCH sú: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Petrolatum, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Hydrogenated Coco-Glycerides, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Urea, Panthenol, Camellia Sinensis Extract, Sodium Hyaluronate, Ceratonia Siliqua Gum, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.

08.

AKO MÁM KRÉM NA RUKY TOUCH SKLADOVAŤ?

Produkt skladujte pri izbovej teplote, medzi 8°C a 25°C v uzavretom balení. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

09.

POSIELATE AJ DO ZAHRANIČIA?

Samozrejme. Zásielku vám doručíme kdekoľvek na svete. Dodacia doba sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Cena doručenia do zahraničia je 20 €.

10.

AKO DLHO BUDEM ČAKAŤ NA DORUČENIE ZÁSIELKY?

V rámci Slovenska bude zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od expedície.