Sérum na rast rias

 • Doručenie zadarmo

TISÍCE ZÁKAZNÍČOK Z CELÉHO SVETA MILUJÚ #REALASH

pre úžasné výsledky
REALASH - Sérum na riasy - 3 ml


Rastová fáza rias trvá približne 30 dní. Je to príliš krátky čas na to, aby riasy boli dlhé a husté. Pokročilá receptúra REALASH urýchľuje prirodzený rast rias a posilňuje ich v korienkoch. Výsledkom je predĺženie, zdravší vzhľad a vyživenie rias. Receptúra REALASH taktiež zabraňuje ich vypadávaniu.

Konečné výsledky budú viditeľné po 30 dňoch, ale prvé pozitívne zmeny uvidíte do 14 dní. Vaše riasy budú silnejšie, zdravšie a vyživené. Po 21 dňoch budú výsledky ešte úžasnejšie! Vaše nové ja už po niekoľkých týždňoch!

 • Doručenie zadarmo

Revolučné sérum na rast rias

 • 83%Dlhšie riasy
 • 79%Hustejšie riasy

Revolučné sérum na rast rias

 • riasy o 83% dlhšie a o 79% hustejšie
 • účinnosť potvrdená v testoch
 • nezaznamenali žiadne vedľajšie účinky
 • Doručenie zadarmo

REALASH je sérum vytvorené pre ženy, ktoré snívajú o dlhých, silných a hustých riasach. Odporúča sa predovšetkým pri riasach, ktoré sú od prírody krátke, slabé alebo poškodené predlžovaním, nevhodnou kozmetikou alebo umelými riasami.

Receptúra REALASH bola podrobená dôkladnému testovaniu, ktoré potvrdilo, že aktívne prísady v receptúre riasy predlžujú, zahusťujú a zabraňujú ich vypadávaniu.

50%

14 dní

 • — silnejšie riasy
 • — vyživené riasy
75%

21 dní

 • — zdravšie riasy
 • — pružnejšie riasy
100%

30 dní

 • — silnejšie riasy
 • — vyživené riasy
 • Doručenie zadarmo

PREČÍTAJTE SI HODNOTENIA ŽIEN, KTORÉ PREDĹŽILI A ZAHUSTILI SVOJE RIASY S REALASH

Tisíce žien z celého sveta vyskúšali REALASH - sérum, ktoré splnilo ich sny.


Pred Po "Som naozaj ohromená z výsledkov. Pred svadbou som hľadala sérum, ktoré by zlepšilo stav mojich rias. V mojom prípade boli výsledky viditeľné po 2 týždňoch používania Realash. Teraz sú moje riasy silné a žiarivé. Po svadbe sa ma ľudia pýtali, či som mala umelo predĺžené riasy :) Realash môžem naozaj odporučiť! Stojí to za to!"

Mária, 26 rokov

Pred Po "Niekto povedal: oči sú zrkadlom duše. Ale keď niekto začal so mnou hovoriť, vždy som sklopila zrak. Hanbila som sa za svoje krátke riasy. Vyzerali, ako keby nikdy poriadne nevyrástli. Raz som niekde na internete objavila sérum Realash. Kúpila som si ho a z výsledkov som bola milo prekvapená! Po 3 týždňoch moje riasy konečne vyrástli! Sú krásne a každým dňom sa to zlepšuje."

Martina, 33 rokov

Pred Po "Po pôrode mi vypadalo veľa vlasov a rias. Pamätám si, že kedysi mi ich každý chválil. Kamarátka ma prehovorila, aby som vyskúšala Realash. Po 4 týždňoch sa moje riasy vrátili do normálu. Vrátilo sa mi taktiež sebavedomie. V krátkosti: Realash je vysoko kvalitné a cenovo dostupné sérum!"

Dorothy, 32 rokov

 • Doručenie zadarmo

SILNEJŠIE A DLHŠIE RIASY UŽ PO 21 DŇOCH

Pred 21 dní Po
 • Doručenie zadarmo
 • Účinnosť potvrdená v testoch
 • Vaše prírodné riasy o 83% dlhšie a o 79% hustejšie
 • Nespôsobuje podráždenie alebo alergie*

Ako sérum funguje?

Rastová fáza rias trvá približne 30 dní. Je to príliš krátky čas na to, aby riasy mohli byť dostatočne dlhé a husté. Pokročilá receptúra REALASH urýchľuje prirodzený rast rias a posilňuje ich v korienkoch. Výsledkom je predĺženie, zdravší vzhľad a vyživenie rias. Receptúra REALASH taktiež zabraňuje ich vypadávaniu. Aby bolo sérum najúčinnejšie, používajte ho raz denne, a to večer po odlíčení. Nanášajte na korienky rias horného viečka. Vďaka špeciálnej receptúre a jednoduchému aplikátoru vám 3 ml sérum vydrží po dobu 3 mesiacov. Používanie je veľmi jednoduché – jeden ťah štetcom postačí na dosiahnutie krásnych rias.

*v testovacej skupine neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky

účinnosť potvrdená v testoch

Receptúra REALASH bola podrobená dôkladnému testovaniu, ktoré potvrdilo, že aktívne prísady v receptúre riasy predlžujú, zahusťujú a zabraňujú ich vypadávaniu. Výsledky testov v skupine žien od 24 do 45 rokov boli nasledovné:

Dermatologicky a oftalmologicky testované

 • 86% testovaných všimli si silnejšie riasy
 • 79% husté riasy po 4 týždňoch
 • 83% dlhšie riasy po 4 týždňoch
 • 88% testovaných si všimlo, že riasy vypadávali menej
 • v testovacej skupine neboli žiadne vedľajšie účinky

"REALASH je absolútne bezpečné sérum na rast rias. Nespôsobuje podráždenie, alergie, ani zmenu farby dúhovky. To môžu byť bežné vedľajšie účinky pri používaní iných prípravkov dostupných na trhu. REALASH spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky dermatológov. A predovšetkým spĺňa potreby našich zákazníčok."


Anna Wojcik, certifikovaná kozmetologička

 • Doručenie zadarmo
 • 83%Dlhšie riasy
 • 79%Hustejšie riasy

Revolučná receptúra

Aby bolo sérum na rast rias Realash ešte účinnejšie, jeho receptúra bola obohatená o aktívne nanopeptidy a molekuly aminokyselín.

Sérum na rast rias Realash bolo dermatologicky a oftalmologicky testované. Neboli zaznamenané žiadne podráždenia alebo alergie. Bezpečnosť je zaručená vďaka výťažkom z rastlín, napríklad výťažok z puškvorca pôsobí protizápalovo, výťažok z nechtíka podporuje regeneráciu a výťažok z ľanu prispieva k hydratácii pokožky.

Tieto zložky chránia, zjemňujú a starajú sa o citlivú pokožku očného okolia.

86%

testovaných si všimlo, že ich riasy boli silnejšie

88%

testovaných si všimlo, že riasy vypadávali menej

89%

testovaných si všimlo celkové zlepšenie stavu rias

Ako sa používa?

01.

Odlíčte sa a dôkladne osušte pokožku v oblasti očí.

02.

Aplikátorom naneste jemnú líniu séra na korienky rias pozdĺž horného viečka.

03.

Užívajte si výsledky a zvádzajte pohľadom!

01.

Je REALASH pre každého?

REALASH je sérum na rast rias určené predovšetkým ženám, no môžu ho používať aj muži. Náš produkt je vhodný aj pre ľudí s citlivými očami, alebo pre tých, ktorí používajú permanentný make-up, kontaktné šošovky, či umelé riasy. Ak ste tehotná, dojčíte, aktívne podstupujete chemoterapiu, alebo ešte nemáte 18 rokov, používanie séra neodporúčame.

02.

Je REALASH bezpečný?

Náš produkt bol testovaný dermatológmi a oftalmológmi. V klinických testoch sa neprejavili žiadne nežiaduce vedľajšie účinky. Ak ste tehotná, dojčíte, aktívne podstupujete chemoterapiu, alebo ste ešte nemali 18 rokov, používanie séra neodporúčame.

03.

Aké sú prísady REALASH?

INCI: Aqua, Propanediol, Xanthan Gum , Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Phenoxyethanol , Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol , Sodium Hydroxide.

04.

Môžem si počas používania REALASH upravovať riasy hennou?

Určite áno. Nie sú známe žiadne kontraindikácie. Prifarbenie vašich rias výrazne zlepší ich celkový vzhľad.

05.

Môžem počas aplikácie REALASH používať bežný make-up?

Samozrejme. REALASH pôsobí v noci, takže ráno môžete použiť váš bežný make-up. Pre najlepšie výsledky použite svoju obľúbenú maskaru.

06.

Kedy uvidím prvé výsledky a ako dlho mám REALASH používať?

Po 14 dňoch budú vaše riasy silnejšie, zdravšie a objemnejšie. Po 21 dňoch budú výsledky ešte úžasnejšie. Aby ste aj po dosiahnutí želaných výsledkov naďalej udržali vaše riasy dlhé, vyživené a husté, odporúčame používať sérum dva až trikrát do týždňa.

07.

Ako používať REALASH?

Používanie je veľmi jednoduché. Špeciálne navrhnutý aplikátor vyzerá ako očná linka. Umožňuje veľmi presné nanášanie. Večer, po dôkladnom odlíčení a vysušení pokožky v oblasti očí, naneste malé množstvo séra REALASH na korienky vašich horných rias. Opakujte každý večer počas celej kúry. Aby ste aj po dosiahnutí želaných výsledkov naďalej udržali vaše riasy dlhé, vyživené a husté, odporúčame používať sérum dva až trikrát do týždňa.

08.

Ako dlho vydrží jedno balenie REALASH?

Jedno 3 ml balenie REALASH postačí na 3 mesiace používania. Pokiaľ si ale chcete udržať dosiahnutú dĺžku a hustotu rias, ďalšie balenie REALASH do zásoby nebude na škodu.

09.

Aká je minimálna trvanlivosť REALASH?

Ideálne je produkt spotrebovať do 6 mesiacov od prvého otvorenia.

10.

Čo ak na použitie REALASH zabudnem, alebo ak si ho nanesiem dvakrát za deň?

Ak na použitie séra zabudnete, použite ho až nasledujúci večer. Nezabudnite, že len systematické používanie je kľúčom k úspechu. Keď vynecháte viac ako jedno použitie, čas, po ktorom sa prejavia výsledky, sa predĺži. Vo viacnásobnom používaní REALASH denne nie je žiadna výhoda. Extra nanášanie neurýchľuje proces regenerácie. REALASH, ktorý riasy predĺži, zahustí, posilní a zvlní, sa má používať raz denne.

11.

Čo sa stane, keď prestanem REALASH používať?

Po dosiahnutí želaných výsledkov sa odporúča používať REALASH aj naďalej, aby sa efekty zachovali. REALASH bude pokračovať v posilňovaní a vyživovaní vašich rias.

12.

Používala som REALASH a po určitom čase som si všimla mierne stmavnutie pokožky v oblasti korienkov horných rias. Čo mám robiť?

Niektoré ženy si môžu všimnúť mierne stmavnutie pokožky horného viečka v oblasti korienkov rias v miestach nanášania séra. Môže sa to stať, hlavne v prípade dlhodobého používania. Je to úplne normálne a časom tento jav ustúpi.

13.

Čo mám robiť, ak sa mi náhodou dostane sérum do očí?

V prípade priameho kontaktu s očami si ich vypláchnite dostatočným množstvom vody.

14.

Bol REALASH testovaný na zvieratách?

Nie, REALASH nebol testovaný na zvieratách.

15.

Kde si môžem kúpiť REALASH?

REALASH je vedecky navrhnuté sérum, preto veľmi opatrne vyberáme distribučné kanály. Sérum si môžete zakúpiť prostredníctvom nášho webu a vo vybraných kozmetických salónoch.

16.

Dozvie sa moje okolie, že používam REALASH?

Rešpektujeme vaše súkromie. Ak sa rozhodnete objednať si sérum REALASH prostredníctvom našej oficiálnej stránky, bude vám starostlivo zabalené do kartónového obalu a zaslané na adresu, ktorú ste zadali pri objednávke. Nikto sa o vašom nákupe nedozvie, len ak to samy neprezradíte.

17.

Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?

Dodacia doba sú najviac 2 pracovné dni. Sérum vám bude doručené spoľahlivým kuriérom v pevnom kartónovom obale.

18.

Posielate aj do zahraničia?

Samozrejme. Zásielku vám doručíme kdekoľvek na svete. Dodacia doba sa môže líšiť. Cena doručenia do zahraničia je 20 €.

19.

Čo robí REALASH unikátnym v porovnaní s ostatnými prípravkami na trhu?

Existuje mnoho dôvodov. Medzi najdôležitejšie patria účinnosť a bezpečnosť séra. Naše najlepšie odporúčanie je celosvetová popularita a pozitívna spätná väzba od spokojných zákazníčok. Ponúkame taktiež solídnu cenu.